M

Wheelchairtrip to pomysł na projekty, który narodził się z niezgody na bezczynność. Poruszam się na wózku od lat, ale nigdy nie przestałem marzyć o wyczynach “zarezerwowanych” dla pełnosprawnych ludzi.

 

Podróż jest piękna bo ważne jest, nie tylko dotarcie do celu, ale droga sama w sobie. Droga jest zawsze nauką – o sobie i o relacjach z innymi ludźmi. Chęć odkrywania nowych Światów jest ważniejsza niż trud podróży. Chciałbym dzielić się tym, pokazywać, że przeszkody tworzymy sobie sami – brakiem wiary, wyobraźni i motywacji.

Śledź wheelchairtrip:

1 procent podatku zmienia wszystko!

To jest Wojtek Romanowski. Wojtek to człowiek, dzięki któremu po raz pierwszy od kilkunastu lat wstałem z wózka i zrobiłem kilka kroków. Właściwie nie wiedziałem czy się uda ale Wojtek się uparł. Powiedział: dasz radę, możesz. Nie jestem w stanie Wam powiedzieć jakie to uczucie. Byłem zlany potem i z wariującym tętnem przesuwałem się kawałek po kawałku. Krok po kroku. To, że się udało wcale nie znaczy, że zacznę chodzić. Ale jeśli wydłużę rehabilitację, będzie coraz lepiej. Jestem już po 4 dawce leku a rehabilitacja to najlepsza droga by lek zaczął działać. Chyba jeszcze nigdy w życiu nie chciało mi się tak walczyć jak teraz! Trzymajcie kciuki!

* Warto żebyście wiedzieli, że w zeszłym roku udało mi się zebrać z 1% środki, które starczyły aż na 1,5 tygodnia rehabilitacji! W tym roku też możecie wesprzeć mnie w stawianiu kroków.

Dziękuję!

1 procent podatku / dane do przekazania:

Numer KRS: 0000338389 Cel szczegółowy: 11876 – Woroch Michał