M

Wheelchairtrip to pomysł na projekty, który narodził się z niezgody na bezczynność. Poruszam się na wózku od lat, ale nigdy nie przestałem marzyć o wyczynach „zarezerwowanych” dla pełnosprawnych ludzi.

 

Podróż jest piękna bo ważne jest, nie tylko dotarcie do celu, ale droga sama w sobie. Droga jest zawsze nauką – o sobie i o relacjach z innymi ludźmi. Chęć odkrywania nowych Światów jest ważniejsza niż trud podróży. Chciałbym dzielić się tym, pokazywać, że przeszkody tworzymy sobie sami – brakiem wiary, wyobraźni i motywacji.

Śledź wheelchairtrip:

1 procent podatku zmienia wszystko!

To jest Wojtek Romanowski. Wojtek to człowiek, dzięki któremu po raz pierwszy od kilkunastu lat wstałem z wózka i zrobiłem kilka kroków. Właściwie nie wiedziałem czy się uda ale Wojtek się uparł. Powiedział: dasz radę, możesz. Nie jestem w stanie Wam powiedzieć jakie to uczucie. Byłem zlany potem i z wariującym tętnem przesuwałem się kawałek po kawałku. Krok po kroku. To, że się udało wcale nie znaczy, że zacznę chodzić. Ale jeśli wydłużę rehabilitację, będzie coraz lepiej. Od końca 2019 roku przyjmuję lek na SMA a rehabilitacja to najlepsza droga by lek zaczął działać. Chyba jeszcze nigdy w życiu nie chciało mi się tak walczyć jak teraz! Trzymajcie kciuki!

Dziękuję!

1 procent podatku / dane do przekazania:

Numer KRS: 0000338389 Cel szczegółowy: 11876 – Woroch Michał