M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

michał woroch

Michał Woroch - Himalayas Challenge_2021

Michał-Woroch

Wyprawy pozwalają pokonać słabość. Kiedy trud życia na wózku nakłada się na trud drogi przez chwilę można zapomnieć o chorobie i robić rzeczy niezwykłe. Kocham to. Ludzie, z którymi dzielę się swoimi przygodami również to kochają. Robię to dla siebie, żeby życie miało sens, ale robię to również dla tych, którym wydaje się, że nie mogą. Staram się przekraczać granice. Będąc osobą niepełnosprawną góry Mongolii przemierzyłem na koniu, a obie Ameryki przejechałem specjalnie zaprojektowanym samochodem. Teraz z Bartoszem Mrozkiem objadę Annapurnę. Dlaczego? Bo oboje nie boimy się robić rzeczy trudnych. Postawiliśmy poprzeczkę wysoko ale wiemy, że to jest możliwe.

.
Michał Woroch - Himalayas Challenge_2021

Nowy cel to ANNAPURNA CIRCUT

Cel: Trasa trekingowa w Himalajach. Wyprawę nazwaliśmy WHEELCHAIRTRIP Himalayas Challenge 2021. Szlak będziemy pokonywać na specjalnie zaprojektowanych do tego celu pojazdach//łazikach elektrycznych. Do projektu zaprosiłem Bartosza Mrozka – pasjonata gór i sportów ekstremalnych – to właśnie on zaraził mnie pasją do gór i pokazał, że pojazdy elektryczne mogą naprawdę dużo. Największym wyzwaniem podczas wyprawy będzie zdobycie przełęczy Thorung La 5416 m n.p.m.

Nie boimy się
robić rzeczy trudnych. Postawiliśmy poprzeczkę wysoko ale wiemy, że to możliwe.

Chcemy pokazać osobom pełnosprawnym jak i niepełnosprawnym, że warto zmierzyć się z własnymi marzeniami, oraz to, że niepełnosprawność nie przeszkadza w ekstremalnych dokonaniach na dachu świata.

Prawie na dachu świata Wheelchairtrip most w Himalajach

Na wyprawę „Wheelchairtrip Himalayas Challenge 2021” ruszamy w takim składzie:

Bartosz Mrozek – et-tatry.pl
Bartosz Malinowski – wielkiszlakhimalajski.pl
Eliza Kubarska – filmpolski.pl
Marcin Sauter – filmpolski.pl
Michał Woroch
Łukasz Lisowski – lisowskicraft
Vytautas Juozėnas Škicas – www.6p3s.eu

Więcej o team.

Patronat medialny wyprawy

Patronat honorowy

Sponsor wyprawy