M

At sit eleifend efficiendi, utroque forensibus vel eu. Eros mandamus ad nam. Ad natum virtute pro, dicit scripserit nec cu et qui dicat.

Follow me:
Tw        Be        Fb        Pin

Najważniejszy jest team!

Na wyprawę Wheelchairtrip Himalayas Challenge 2021 ruszamy w takim składzie:

Michał Woroch

kierownik wyprawy

Bio:

Podróżnik, fotograf. Laureat wielu nagród, w tym m.in. nagrody Kolosy 2019 w kategorii Wyczyn Roku przyznawanej przez Kapitułę Kolosów oraz Travelery 2018 w kategorii Podróż Roku. Absolwent grafiki projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Organizator projektów podróżniczo-fotograficznych, w ramach których dotarł między innymi do Mongolii, Indii, na Spitsbergen i do większości państw obu Ameryk. Relacje i zdjęcia z jego podróży ukazały się w polskiej oraz zagranicznej prasie, między innymi w takich tytułach jak: National Geographic, Adventure Journal, Explorersweb, Traveler, Podróże, Globetrotter, Zwierciadło i Duży Format.

Bartosz Mrozek

Bio:

Pasjonat gór i sportów ekstremalnych. Urodzony w 1975 r. mieszkaniec Zakopanego, narciarz, snowboarder, rowerzysta górski oraz pilot paralotniowy. W 2005 r. na skutek wypadku lotniczego doznał urazu rdzenia kręgowego. Na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim, pomimo tego robi dalej to co kocha najbardziej, a dzięki specjalnie przystosowanemu urządzeniu – monoski startuje w zawodach narciarstwa alpejskiego osób niepełnosprawnych. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski oraz uczestnikiem Pucharu Europy. Gdy zejdą śniegi przesiada się na czterokołowy pojazd górski albo zasiada za sterami szybowca. Można go spotkać na wodzie, lądzie lub w powietrzu – czym pokazuje, że gdy ma się pasje, to żadne trudności nie są w stanie człowieka powstrzymać by robić to co się kocha.

Bartosz Malinowski

Bio:

W miejscu do którego chcemy dotrzeć był wielokrotnie. Nomada, podróżnik, przewodnik górski. Rowerem przejechał wiele tysięcy kilometrów m.in. przez Mongolię, Chiny, Tybet, Nepal i Himalaje. W 2010 współorganizował wyprawę śladami Witolda Glińskiego „Long Walk Plus Expedition” z Jakucka do Kalkuty w Indiach. W 2007 pokonał pieszo 2500 km podążając Łukiem Karpat z południowej Rumunii do Bratysławy.

Łukasz Lisowski

Bio:
Absolwent wzornictwa, projektant, rzemieślnik. Zdobył uznanie na Łódź Design Festival w 2018 roku w konkursie make me!. Człowiek o wielu zawodach, m. in. spawacz w Instytucie Obróbki Plastycznej, wykonywał prace wysokościowe. Przez lata był kurierem rowerowym, do dziś pasjonat ostrego koła. W 2007 zajął drugie, w 2011 pierwsze miejsce w Mistrzostwach Świata Kurierów Rowerowych w konkurencji Track Stand. Obecnie związany z pracownią prototypową w School of Form.